Výsledková lisitna - ZUS Levice

Základná umelecká škola Levice
Prejsť na obsah

Výsledková lisitna

Súťaž
3. máj 2018
 
 
1. kategória
 
Alman Marcel Anthony - ZUŠ Levice                     Zlaté pásmo –  víťaz kategórie
 
Alkus Samuel – ZUŠ Levice                                       Bronzové pásmo
 
Boledovič Patrik– ZUŠ Levice                                    Strieborné pásmo
 
Máčaj Matej - ZUŠ Levice                                         Strieborné pásmo
 
Maurer Lukáš – ZUŠ Levice                                    Zlaté pásmo
 
Mokso Lúcia – ZUŠ M.A. Šahy                                Zlaté pásmo
 
Murínová Tamara - ZUŠ M.A. Šahy                            Strieborné pásmo
 
Orovnická Lujza – ZUŠ Levice                                   Bronzové pásmo
 
Tóth Eszter – ZUŠ MA Kolárovo                                Strieborné pásmo
 
Výskok Matej – SZUŠ Prievidza                            Zlaté pásmo
 
Wagner Thomas Raphael – ZUŠ Levice                     Bronzové pásmo
 
 
 
2. kategória
 
Fekečová Sára – ZUŠ Levice                                      Strieborné pásmo
 
Lucia Földesiová – ZUŠ Levice                                   Bronzové pásmo
 
Gönczöl Noémi – ZUŠ MA Kolárovo                            Bronzové pásmo
 
Guttenová Katarína – ZUŠ Modrý Kameň             Zlaté pásmo
 
Chalmovská Simona – ZUŠ Štúrovo                           Bronzové pásmo
 
Jenisová Diana – ZUŠ Levice                                    Strieborné pásmo
 
Kosnovská Linda– ZUŠ Levice                                   Bronzové pásmo
 
Kupčová Adriana  - ZUŠ Tlmače                                Bronzové pásmo
 
Molnár Levente – ZUŠ Želiezovce                         Zlaté pásmo – víťaz kategórie
 
Pereszlényi Zsófia – SZUŠ Mužla                                Bronzové pásmo
 
Rezníčeková Noémi – ZUŠ MA Šahy                           Strieborné pásmo
 
Romanová Laura – ZUŠ Nitra                                Zlaté pásmo
 
Štupáková Lillian – ZUŠ Levice                                  Strieborné pásmo
 
Tóth Juraj – ZUŠ Levice                                            Strieborné pásmo
 
Uhnák Marek – SZUŠ Tlmače                                  Zlaté pásmo – cena poroty
 
Velenová Regina – ZUŠ Štúrovo                                 Strieborné pásmo
 
Zink Dóra – ZUŠ MA Komárno                                 Zlaté pásmo
 

Mimoriadne ocenenia
 
Guttenová Katarína – cena za interpretáciu skladby           
 
Romanová Laura – cena za interpretáciu skladby               
 
 
 
3. kategória
 
Brúderová Bettina – SZUŠ Mužla                             Bronzové pásmo
 
Fekete Jack Alexander – ZUŠ Želiezovce           Zlaté pásmo – víťaz kategórie
 
Gönczöl Bernadett– ZUŠ MA Kolárovo                     Bronzové pásmo
 
Hamara Andrej – ZUŠ Tlmače                             Zlaté  pásmo
 
Hangai Jakub – ZUŠ Levice                                 Zlaté pásmo
 
Kukola Alexandra – SZUŠ Mužla                             Bronzové pásmo
 
Mikle Brenda – SZUŠ Mužla                                   Bronzové pásmo
 
Nerečová Monika – ZUŠ Mojmírovce                       Strieborné pásmo
 
Šabík Patrik– ZUŠ Levice                                       Strieborné pásmo
 
Vozárová Lívia – ZUŠ Tlmače                             Zlaté pásmo
 
 
Mimoriadne ocenenia
 
Hangai Jakub – cena za interpretáciu skladby M. Košnára            
 
Hamara Andrej – cena poroty                                                                  
 
 
 
4. kategória
 
Brunaiová Alexandra – ZUŠ Mojmírovce                 Bronzové pásmo
 
Galčík Kristián – ZUŠ MA Šahy                              Bronzové pásmo
 
Gutten Adam – ZUŠ Modrý Kameň                   Zlaté pásmo
 
Gúdorová Rebeka – SZUŠ Mužla                           Strieborné pásmo
 
Herc Daniel – ZUŠ Tlmače                                    Bronzové pásmo
 
Kabát Michal – ZUŠ Tlmače                               Zlaté pásmo – víťaz kategórie
 
Kovács Emese – SZUŠ Mužla                                Zlaté pásmo
 
Máčajová Adela – ZUŠ Levice                               Bronzové pásmo
 
Válent Ottó – SZUŠ Mužla                                    Bronzové pásmo
 
 
 
5. kategória
 
Drevová Alexandra – ZUŠ Nitra                             Strieborné pásmo
 
Peťka Daniel – ZUŠ Levice                                    Strieborné pásmo
 
Straňák Zoltán – ZUŠ MA Šahy                              Strieborné pásmo
 
Tauber  Krisztián – ZUŠ MA Šahy                          Strieborné pásmo
Návrat na obsah