Naše úspechy - ZUS Pála Kadosu Levice

ZUŠ Pála Kadosu Levice
Prejsť na obsah

Naše úspechy

Odbory > LDO
Žiaci LDO boli na medzinárodnej prehliadke Prednášam,teda som. Uspeli veľmi dobre: 3.kat poézia:Ema Chvojková - strieborné pásmo, 4. kat. poézia strieborné pásmo Tomáš Greman, zlaté pásmo Vanesa Haguyngová, 4.kat.próza strieborné pásmo Nina Poliaková a zlaté pásmo Veronika Meszárosová. 4. kat. monológ zlaté pásmo Veronika Mészárosová. Žiakov pripravovala p. uč. Renata Jurčová Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.
K množstvu úspechov v tomto školskom roku pridávame ďalšie víťazstvo na celoslovenskom kole Hviezdoslavovho Kubína. Veronika Mészárosová získala 1. miesto vo 4. kategórii - poézia. Srdečne gratulujeme! Ďakujeme aj Romanovi Poliakovi za reprezentáciu v próze a pani učiteľke Bc. Renate Jurčovej za fantastickú prípravu!
Hviezdoslavov Kubín
Bicykel na ceste -  1. miesto s predstavenim Slávik a ruža, Teater Komika (Mestské divadlo Levice v spolupráci so ZUŠ) predstavenie Majakovskij 1.miesto a naši recitátori: 4.kat poézia: 2. miesto s postupom Vanesa Hagyungová, 1. miesto: Veronika Meszárosová, próza: 3. miesto Lucia Endrészová, 2. miesto Vanesa Hagyungova, 1.miesto Marína Urbanova,
5. kategória próza Lilien Petrová, poézia Renata Jurčová. Predstavenie Majakovskij môžete vidiet aj na Levickych divadelných dňoch v apríli.
Na medzinárodnom festivale PAN 2015 - pantomímy a pohybových divadiel v Liptovskom Mikuláši v kategórii trojice získali naši žiaci: Roman Poliak, Martína Urbanová a Lilien Petrová 2. miesto. Srdečne gratulujeme!
Divadelný súbor Sob na ceste sa zúčastnil na krajskej prehliadke divadiel poézie Hviezdoslavov Kubín s predstavením Domov v réžii Romana Poliaka a Renaty Jurčovej. Získal 1. miesto s postupom na celoslovenskú prehliadku. 
Recitátory 4.kategórie získali: Roman Poliak - 4.kat próza 2.miesto s odporúčaním na postup
Lucia Endrészová - 4.kat. poézia 2.miesto.

Divadelný súbor Širokospektrálnosť na ceste sa zúčastnil na krajskej detskej prehliadke Detský javiskový sen a získal 4.miesto a špeciálnu cenu.

Návrat na obsah