Bandzi - ZUS Pála Kadosu Levice

Prejsť na obsah
Volám sa AdrianBandzi,vyštudoval som Vojenské Konzervatórium v Roudnici nad Labem, ktoré som ukončil maturitou v odbore „hra na klarinete“.
 
Po štúdiu som nastúpil k Posádkovej hudbe Bratislava, /neskôr Vojenská hudba Ozbrojených síl SR Bratislava/. Pôsobil som na rôznych funkciách – od orchestrálneho hráča až po koncertného majstra.
 
Počas môjho pôsobenia u vojenskej hudby som sa ďalej vzdelával v hudbe a pedagogickej činnosti. Ukončil som 5-6 ročník Štátneho Konzervatória v Bratislave v odbore „Hra na klarinete“.
 
Ďalej som popri zamestnaní pokračoval v štúdiu na Univerzite Komenského v Bratislave – pedagogickej fakulte, odbor „Hudobná výchova“.
 
V rámci môjho zamestnania som sa zúčastňoval mnohých štátno-protokolárnych akcií, rôznych hudobných festivalov doma aj v zahraničí, promenádnych koncertov , ako aj mnohých koncertov  v komornej hre,  alebo koncertov s veľkých dychovým orchestrom.
 
Pravidelne som sa zúčastňoval verejných aj komerčných nahrávok v Slovenskom rozhlase.
 
V súčastnosti pôsobím ako pedagóg na ZUŠ PálaKadosu v Leviciach, kde chcem svoje bohaté skúsenosti ďalej odovzdávať mladej hudobnej generácii.

Kontakt:
Mgr. Adrián Bandzi
Návrat na obsah